מצבות בדרום

מגוון אפשרויות הבחירה של מומחים לבניית מצבות בדרום גדול באופן משמעותי לעומת העבר במיוחד גדל הביקוש למצבות בבאר שבע. בדיוק מסיבה זו בידכם החובה לוודא שאתם בוחרים בטובים ביותר. לא פחות מכך. זאת על מנת להעניק לאהובכם את הכבוד הראוי לו מכל.

אנו ב"עולם המצבות" נשמח לעשות הכל על מנת לספק לכם את המענה והשירות המקצועי ביותר וזמינות לכל שאלה בכל נושא בניית מצבות בדרום כולל חידוש, תיקון ושיפוץ מצבות מכל סוג, במחיר הכי משתלם.

במהלך מאמר זה נפרט בפניכם את הגורמים שיש לקחת בחשבון בעת הבחירה במומחי בניית מצבות. על מנת להקל עליכם, ערכנו את המאמר בצורה אינפורמטיבית ככל הניתן.

יש לפעול בהתאם לכללי בית העלמין

במרב בתי העלמין נמצא בונה מצבות אשר מייצרן במסגרת ההגבלות שנקבעות על ידי המקום. במידה ותבחרו בבונה מצבות חיצוני, הקפידו להתחשב באותן הגבלות. אל תחששו, מדובר בעניין פעוט שניתן לבירור באמצעות פנייה מהירה לבית העלמין בו עתיד אהובכם להיטמן.


מצבות בדרום - בניה של מצבת שיש עם חיפוי גרניט בצבע שחור. צילום: אברהם מצבות בדרום - בניה של מצבת שיש עם חיפוי גרניט בצבע שחור. צילום: אברהם

ניתן לחלק את בתי העלמין המצויים בדרום לשלושה אזורים:

  • באר שבע והסביבה (באר שבע ואופקים) ביניהם הבתי עלמין: בית עלמין באר שבע החדש, בית עלמין באר שבע הישן, בית קברות ראשון באר שבע, בית קברות באר שבע בריטי (בו נקברו חיילים מימי מלחמת העולם הראשונה), בית עלמין מנוחה נכונה (לקבורה אזרחית לא דתית), בית עלמין אופקים.
  • נגב (דימונה ואשקלון), בהם בתי העלמין: בית עלמין דימונה,  בית עלמין אשקלון דרום החדש, בית עלמין אשקלון צפון הישן, בית עלמין אשקלון לחסרי דת.
  • אילת והערבה (אילת, קיבוץ אילות, חצבה, עין יהב, פארן ותקוע), בהם בתי העלמין: בית עלמין אילת, בית עלמין אילות, בית עלמין חצבה, בית עלמין עין יהב, בית עלמין פארן, בית עלמין תקוע.


מצבות מודרניות בקבורה בקיר עם סגירה של פלטת שיש - קבורת סנהדרין. צילום: אברהם מצבות מודרניות בקבורה בקיר - קבורת סנהדרין. צילום: אברהם

מצבות בדרום - מגוון אפשרויות זיכרון

כאמור, כיום מצבה אינה באה לידי ביטוי אך ורק בלוח אבן בהיר ופשוט למראה המכיל פרטים בסיסיים אודות הנפטר. ניתן לבחור במגוון רחב של אפשרויות לנצירה וזכירה של אהובינו, החל מעיצוב המצבה עצמה בצורות שונות ועד, כמובן, להוספת מידע אישי ואף ציטוטים אהובים. באופן שמתקבל על הדעת, ככל שתבחרו במצבה "מורכבת" יותר, כך יעלה המחיר.

בחירה נכונה של קבלן מצבות

את הבחירה בקבלן לבניית מצבות בדרום יש לעשות בשום שכל, ותוך כדי התחשבות במספר גורמים, אשר העיקריים שבהם הם ניסיון לצד מקצועיות. חשוב לבחור בחברה מקצועית הפועלת תחת הסטנדרטים המקובלים בשוק, וזאת על מנת להבטיח כמובן כי המצבה תחזיק למשך שנים רבות ולא תאבד מהמראה שלה. יש לזכור כי מזג האוויר הישראלי אינו "עדין" ועל כן הבחירה בחברה העושה שימוש אך ורק בחומרי גלם איכותיים היא חשובה ביותר.

נשמח ללוות אתכם בדרך זו

נתחיל בכך כי חשוב לנו לומר שאנו משתתפים בצערכם. אנו יודעים שזו תקופה זו קשה עבורכם, אולי הקשה ביותר. בדיוק מסיבה זו אנו בוחרים לספק ללקוחותינו את השירות האיכותי והאדיב ביותר של בניית מצבות בדרום. אנו פועלים אך ורק בשימוש בחומרים האיכותיים ביותר ומתחייבים לספק את השירות האיכותי ביותר. אנו מתחייבים לנסות ולהקל על ההליך ככל הניתן, ולפעול תוך כדי התחשבות מירבית. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת  - לתחילת העבודה ,למידע ויעוץ חינם, אנא מכם הרגישו בנוח לפנות אלינו.


חייגו עכשיו: 0559380189

מצבות בדרום - הוקמה בבית עלמין אשקלון דרום החדש מצבות בדרום - הוקמה בבית עלמין אשקלון דרום החדש

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559380189
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559380189
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559380189
הודעה לוואטסאפ