להצעה:
0559380189

מצבות משפחתיות

מתעניינים בפרטים אודות מצבות משפחתיות? הדבר אפשרי. ריכזנו עבורכם את כל המידע החיוני בתחום.

ובכן, לעתים ישנם הבוחרים לא להיפרד גם אחרי מותם ולהיקבר זאת ליד זה במצבה אשר מיועדת לזוג או קברים סמוכים אחד לשנייה.

בנוסף ישנה אפשרות לקבורה משפחתית במצבות משפחתיות אשר נקראת קבורת הסנהדרין כמו שהיה נהוג בימי הסנהדרין וזאת קבורה של מספר בני משפחה ביחד בקומות.

המצבה מציינת עבור המשפחה את מקום קבורתם של יקיריהם, על המצבה כותבים תיאור ופרטים של המנוחים ומשלבים לעתים ציטוטים אומנותיים או ציטוטים מהמקורות בכתיבה על מצבה אשר יתארו את הנפטרים בצורה הטובה ביותר.

מצבות משפחתיות – סוגים שונים

ישנם מצבות מסוגים שונים של אבנים הבחירה היא לרוב לפי טעם אישי אך כאשר בוחרים מצבה יש לשים לב למספר דברים ובניהם זה אופי החומר ומה שהוא משדר.

החומרים מהם ניתן לעשות מצבות משפחתיות הם: שיש- אשר בתוכה מכילה מספר סוגים שונים של שיש כגון שיש חברון, שיש טורקי, שיש עצמון ושיש סרדו.

ישנם מצבות מגרניט, גרניט הינה אבן בגוון כהה וניתן למצוא אותה במספר צבעים שונים כגון אפור אדום וחום.

סוג נוסף הם מצבות משפחתיות מאבן אשר מכילות סוגים שונים של אבן כגון: אבן בזלת, אבן חברון אבן גלילית ועוד.

לבחור מצבה משפחתית מתאימה

הבחירה בין סוג לסוג הינה עניין של טעם אישי והדרך בה המשפחה מעוניינת להנציח את יקיריהם.

לכל אבן ייחוד משלה אשר נותנת למצבה מראה אחר ומיוחד בהתאם לרצון המשפחה בשילוב עם העיצוב המתאים אשר יתאר בצורה הטובה ביותר את הנפטרים.

לא משנה באיזה סוג מצבה בחרתם תוכלו לבחור אם לעשות את המצבה מחוספסת או חלקה, כיתוב ניתן לבחור אם לעשות בחריטה או בתבליט על המצבה ולבסוף ניתן גם לפסל את האבן על פי דרישתכם ורצונכם.

איך אפשר לקבל הצעת מחיר למצבה משפחתית?

בחירת מצבות משפחתיות אינה דבר קל, ההחלטה אינה פשוטה והיא זאת שתנציח את הנפטרים מעתה והלאה המשפחות הינן במצב רגיש והבחירה היא לא דבר פשוט.

לכן אנו נותנים את מלוא התמיכה בקבלת ההחלטות בשילוב של מבחר גדול של מצבות משפחתיות.

אם אתם מחפשים מצבה משפחתית אשר ינציחו את קרוביכם בצורה הטובה ביותר פנו אלינו עוד היום ואנו נלווה אותכם בקבלת ההחלטה בצורה מקצועית ואמינה ביותר ותוכלו לקבלת הצעת מחיר למצבה במחירים אטרקטיביים ונוחים במיוחד!

דילוג לתוכן