להצעה:
0559380189

מצבות קבורה

בני האדם משחר האנושות מעוניינים להנציח את יקיריהם, הדרך המקובלת היא הקמת מצבות קבורה במקום קבורתו של האדם המצבה מציינת עבור המשפחה את מקום קבורתו של יקיריהם.

על המצבה הם כותבים תיאור ופרטים של המנוח ומשלבים לעתים ציטוטים אומנותיים או מהמקורות אשר יתארו את הנפטר בצורה הטובה ביותר.

מצבות קבורה – סוגים של חומרים שונים

ישנם מצבות מסוגים שונים של אבנים הבחירה היא לרוב לפי טעם אישי אך כאשר בוחרים מצבה יש לשים לב למספר דברים ובניהם זה אופי החומר ומה שהוא משדר.

החומרים מהם ניתן לעשות מצבות קבורה הם: מצבה משיש אשר בתוכה מכילה מספר סוגים שונים של שיש כגון שיש חברון, שיש טורקי, שיש עצמון ושיש סרדו.

ישנם מצבות מגרניט, גרניט הינה אבן בגוון כהה וניתן למצוא אותה במספר צבעים שונים כגון אפור אדום וחום.

סוג נוסף הם מצבות קבורה מאבן אשר מכילות סוגים שונים של אבן כגון: אבן בזלת, אבן חברון אבן גלילית ועוד.

איך להגיע להחלטה באיזו מצבת קבורה לבחור?

על מנת להגיע להחלטה הנכונה באיזו מצבת קבורה לבחור עליכם לבחון תמונות ולהתרשם ממגוון האפשרויות הקיימות.

הבחירה בין סוג לסוג של מצבת קבורה הינה עניין של טעם אישי והדרך בה המשפחה מעוניינת להנציח את המנוח.

לכל אבן ייחוד משלה אשר נותנת למצבה מראה אחר ומיוחד בהתאם לרצון המשפחה בשילוב עם העיצוב המתאים אשר יתאר בצורה הטובה ביותר את הנפטר.

לא משנה באיזה סוג מצבה בחרתם תוכלו לבחור אם לעשות את המצבה מחוספסת או חלקה, כיתוב למצבה ניתן לבחור אם לעשות בחריטה או בתבליט על המצבה ולבסוף ניתן גם לפסל את האבן על פי דרישתכם ורצונכם.

לאחר עיון במגוון סוגים של מצבות,בסופו של דבר, גם המחיר קובע.

איך לקבל הצעת מחיר משתלמת למצבות קבורה?

בחירת מצבות קבורה לאדם קרוב אשר נפטר אינה דבר קל, ההחלטה אינה פשוטה והיא זאת שתנציח את הנפטר מעתה והלאה המשפחות הינן במצב רגיש והבחירה היא לא דבר פשוט.

לכן אנו בוני המצבות בעולם המצבות נותנים את מלוא התמיכה בקבלת ההחלטות בשילוב של מבחר גדול של מצבות קבורה ומתאימים עבורכם את מחיר המצבה המתאימה, בהתאם לתקציב ולטעם האישי שלכם.

לעיון במחירי המצבות השונים שניתן למצוא בארץ, תוכלו להיכנס לדף מחירון מצבות שיצרנו בשבילכם.

היום בשונה מהעבר אין צורך להגיע ולחפש מצבות הכול נמצא באינטרנט וניתן לבחור מהמלאי המופיע באתר.

אם אתם מחפשים מצבות קבורה אשר ינציחו את קרוביכם בצורה הטובה ביותר תפנו אלינו ואנו נלווה אותכם בקבלת ההחלטה בצורה מקצועית ואמינה ביותר ובמחיר הכי משתלם.

דילוג לתוכן